Produkt dnia
Urban Panic
Urban Panic
60,00 zł
szt.
Automobile - Początki Motoryzacji
Automobile - Początki Motoryzacji
95,00 zł
szt.
Knyf Karciany
Knyf Karciany
25,00 zł
szt.
Team Play
Team Play
30,00 zł
szt.
Party Time: Znasz mnie?
Party Time: Znasz mnie?
50,00 zł
szt.
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Regulamin zakupów

 W REGULAMINIE znajdą Państwo wszelkie informacje dotyczące procesu składania i realizacji zamówień w naszym sklepie. W razie pytań - prosimy o kontakt pod numerem tel. 784 498 775 lub e-mail sklep@gry.zgora.pl

Regulamin zakupów
 
   1.
    GRY.home.pl prowadzi sprzedaż detaliczną za pośrednictwem sieci Internet.
       
   2.
     Wszystkie produkty oferowane w sklepie są wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

   3.
      Wszystkie ceny podane na stronach internetowych są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta.  

   4.
      Na wszystkie towary sprzedawane w naszym sklepie wystawiamy faktury VAT.
       
   5.
      Zamówiony towar dostarczamy za pomocą firm kurierskich lub za pośrednictwem Poczty Polskiej. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy określonymi w cenniku transportu.

   6.
     Możliwe są następujące formy płatności: 
  • Przelewem. Rezerwujemy towar w naszym magazynie i przesyłamy e-mail zawierający nasz numer rachunku bankowego. Po zaksięgowaniu wpłaty towar pakujemy i wysyłamy.
  • Odbiór i zapłata na miejscu - gotówką lub kartą kredytową. Sprzedaż gier i artykułów z naszej oferty prowadzi Księgarnia i sklep z grami Zielone Wzgórza, ul. Boh. Westerplatte 16 w Zielonej Górze.
  • Dowóz do klienta na terenie Zielonej Góry z możliwością płatności przy odbiorze. Płatność gotówką lub kartą u dostawcy po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym.
     Dodatkowe koszty związane z poszczególnymi formami płatności określone są w cenniku transportu.

   7.
     Przy każdym towarze podany jest czas realizacji zamówienia. Jest to czas, który potrzebujemy, aby skompletować zamówione towary i zrealizować wysyłkę. W przypadku, gdy czas realizacji byłby dłuższy niż podany na naszych stronach, kontaktujemy się z kupującym, aby potwierdzić realizację zamówienia oraz uzgodnić propozycję terminu.

      W przypadku płatności przelewem powyższy termin wydłuża się o czas realizacji przelewu.

      Przesyłki są dostarczane Pocztą Polską zazwyczaj w ciągu od 1 do 5 dni roboczych. Firma kurierska dostarcza przesyłki w ciągu 1-2 dni roboczych po wysyłce z naszego magazynu. Przesyłki wysyłane do Paczkomatów powinny do nich dotrzeć od 1 do 3 dni roboczych. Nie odpowiadamy za opóźnienia w dostawie przesyłek przez Pocztę Polską i firmy kurierskie.
 
  8.
     W przypadku niezgodności towaru z umową reklamowany towar wraz z protokołem niezgodności, a także ewentualne oczekiwania dotyczące sposobu realizacji naszych zobowiązań, należy odesłać na adres: Zielone Wzgórza - GRY.home.pl, ul. Boh. Westerplatte 16 w Zielonej Górze. Przed odesłaniem prosimy o kontakt pod numerem telefonu 784 498 775 lub na mail sklep@gry.zgora.pl w celu ustalenia szczegółów.  
      
  9.
     Ustosunkowujemy się do żądań Klienta w terminie 10 dni roboczych od momentu zgłoszenia niezgodności towaru. Jeżeli sprawa będzie wymagała opinii uprawnionego rzeczoznawcy lub ekspertyzy firmy zewnętrznej, termin ten może zostać wydłużony do 30 dni.
    
       
  10.
     W każdym z powyższych przypadków, gdy realizacja żądań Klienta wiąże się z dostawą nowego lub naprawionego towaru, wszystkie koszty dostawy ponosi GRY.home.pl

  11.
     Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje podczas pisemnego potwierdzenia odbioru towaru przez klienta na liście przewozowym przesyłki.  

  12.
    Regulamin określa zasady zakupów w sklepie. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.
 
13.
 
Istnieje możliwość odbioru osobistego w Zielonej Górze - zakupione produkty mogą zostać odebrane po wcześniejszym wybraniu takiej opcji przy zamówieniu. 
Odbiór osobisty jest możliwy po otrzymaniu e-mailowego potwierdzenia, że zamówienie jest skompletowane i gotowe do odbioru. 
Istnieje również możliwość płatności przy odbiorze gotówką lub kartą kredytową.
 
14.
 
Nieopłacone zamówienie będzie czekać na klienta po skompletowaniu do 2 tygodni od dnia zamówienia. W przypadku zamówień przedpremierowych produkty będą czekać na klienta maksymalnie do 2 tygodni od dnia premiery. Po tym okresie nieopłacone zamówienie zostanie anulowane.
 
15.

Do każdego zamówienia zawsze dołączamy dowód zakupu. Paragon sklepowy będzie znajdował się w paczce z produktami. Wystawiamy również faktury vat. Aby ją otrzymać - umieść w komentarzu do zamówienia odpowiednią informację na ten temat.
 
16.
 
Zgodnie z art. 548 k.c. ryzyko przypadkowej utraty lub uszkodzenia przechodzą na kupującego z chwilą wydania rzeczy Poczcie Polskiej lub firmie kurierskiej, dlatego bardzo prosimy o sprawdzanie przy listonoszu lub kurierze stanu przesyłki przed podpisaniem odbioru.
Staramy się zawsze pakować przesyłki z największą starannością i dbałością o ich bezpieczeństwo. Każda przesyłka jest zabezpieczona ochronnym opakowaniem bąbelkowym lub innymi formami zabezpieczeń.
W przypadku nie odebrania paczki z winy klienta, dodatkowymi kosztami naliczonymi przez Pocztę Polską lub firmę kurierską obciążany jest zamawiający.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl