Produkt dnia
Graffiti
Graffiti
59,00 zł
szt.
Urban Panic
Urban Panic
90,00 zł
szt.
Kingsport Festiwal (edycja polska)
Kingsport Festiwal (edycja polska)
99,00 zł
szt.
Namiestnik + Notes do punktacji GRATIS
Namiestnik + Notes do punktacji GRATIS
119,90 zł
szt.
Automobile - Początki Motoryzacji
Automobile - Początki Motoryzacji
99,00 zł
szt.
Qwirkle Karciane
Qwirkle Karciane
39,00 zł
szt.
Knyf Karciany
Knyf Karciany
33,15 zł
szt.
Team Play
Team Play
33,15 zł
szt.
Torres (edycja polska)
Torres (edycja polska)
99,95 zł
szt.
Party Time: Znasz mnie?
Party Time: Znasz mnie?
55,00 zł
szt.
INIS
INIS
229,00 zł
szt.
Nowości
Nochal czarodziej
Nochal czarodziej
24,00 zł
szt.
Straszna Historia Świata
Straszna Historia Świata
9,90 zł
szt.
Kajtek i Koko w Kosmosie
Kajtek i Koko w Kosmosie
69,00 zł
szt.
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Regulamin zakupów

 W REGULAMINIE znajdą Państwo wszelkie informacje dotyczące procesu składania i realizacji zamówień w naszym sklepie. W razie pytań - prosimy o kontakt pod numerem tel. 784 498 775 lub e-mail sklep@gry.zgora.pl

Regulamin zakupów
 
   1.
    GRY.home.pl prowadzi sprzedaż detaliczną za pośrednictwem sieci Internet.
       
   2.
     Wszystkie produkty oferowane w sklepie są wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

   3.
      Wszystkie ceny podane na stronach internetowych są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta.  

   4.
      Na wszystkie towary sprzedawane w naszym sklepie wystawiamy faktury VAT.
       
   5.
      Zamówiony towar dostarczamy za pomocą firm kurierskich lub za pośrednictwem Poczty Polskiej. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy określonymi w cenniku transportu.

   6.
     Możliwe są następujące formy płatności: 
  • Przelewem. Rezerwujemy towar w naszym magazynie i przesyłamy e-mail zawierający nasz numer rachunku bankowego. Po zaksięgowaniu wpłaty towar pakujemy i wysyłamy.
  • Odbiór i zapłata na miejscu - gotówką lub kartą kredytową. Sprzedaż gier i artykułów z naszej oferty prowadzi Księgarnia i sklep z grami Zielone Wzgórza, ul. Boh. Westerplatte 16 w Zielonej Górze.
  • Dowóz do klienta na terenie Zielonej Góry z możliwością płatności przy odbiorze. Płatność gotówką lub kartą u dostawcy po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym.
     Dodatkowe koszty związane z poszczególnymi formami płatności określone są w cenniku transportu.

   7.
     Przy każdym towarze podany jest czas realizacji zamówienia. Jest to czas, który potrzebujemy, aby skompletować zamówione towary i zrealizować wysyłkę. W przypadku, gdy czas realizacji byłby dłuższy niż podany na naszych stronach, kontaktujemy się z kupującym, aby potwierdzić realizację zamówienia oraz uzgodnić propozycję terminu.

      W przypadku płatności przelewem powyższy termin wydłuża się o czas realizacji przelewu.

      Przesyłki są dostarczane Pocztą Polską zazwyczaj w ciągu od 1 do 5 dni roboczych. Firma kurierska dostarcza przesyłki w ciągu 1-2 dni roboczych po wysyłce z naszego magazynu. Przesyłki wysyłane do Paczkomatów powinny do nich dotrzeć od 1 do 3 dni roboczych. Nie odpowiadamy za opóźnienia w dostawie przesyłek przez Pocztę Polską i firmy kurierskie.
 
  8.
     W przypadku niezgodności towaru z umową reklamowany towar wraz z protokołem niezgodności, a także ewentualne oczekiwania dotyczące sposobu realizacji naszych zobowiązań, należy odesłać na adres: Zielone Wzgórza - GRY.home.pl, ul. Boh. Westerplatte 16 w Zielonej Górze. Przed odesłaniem prosimy o kontakt pod numerem telefonu 784 498 775 lub na mail sklep@gry.zgora.pl w celu ustalenia szczegółów.  
      
  9.
     Ustosunkowujemy się do żądań Klienta w terminie 10 dni roboczych od momentu zgłoszenia niezgodności towaru. Jeżeli sprawa będzie wymagała opinii uprawnionego rzeczoznawcy lub ekspertyzy firmy zewnętrznej, termin ten może zostać wydłużony do 30 dni.
    
       
  10.
     W każdym z powyższych przypadków, gdy realizacja żądań Klienta wiąże się z dostawą nowego lub naprawionego towaru, wszystkie koszty dostawy ponosi GRY.home.pl

  11.
     Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje podczas pisemnego potwierdzenia odbioru towaru przez klienta na liście przewozowym przesyłki.  

  12.
    Regulamin określa zasady zakupów w sklepie. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.
 
13.
 
Istnieje możliwość odbioru osobistego w Zielonej Górze - zakupione produkty mogą zostać odebrane po wcześniejszym wybraniu takiej opcji przy zamówieniu. 
Odbiór osobisty jest możliwy po otrzymaniu e-mailowego potwierdzenia, że zamówienie jest skompletowane i gotowe do odbioru. 
Istnieje również możliwość płatności przy odbiorze gotówką lub kartą kredytową.
 
14.
 
Nieopłacone zamówienie będzie czekać na klienta po skompletowaniu do 2 tygodni od dnia zamówienia. W przypadku zamówień przedpremierowych produkty będą czekać na klienta maksymalnie do 2 tygodni od dnia premiery. Po tym okresie nieopłacone zamówienie zostanie anulowane.
 
15.

Do każdego zamówienia zawsze dołączamy dowód zakupu. Paragon sklepowy będzie znajdował się w paczce z produktami. Wystawiamy również faktury vat. Aby ją otrzymać - umieść w komentarzu do zamówienia odpowiednią informację na ten temat.
 
16.
 
Zgodnie z art. 548 k.c. ryzyko przypadkowej utraty lub uszkodzenia przechodzą na kupującego z chwilą wydania rzeczy Poczcie Polskiej lub firmie kurierskiej, dlatego bardzo prosimy o sprawdzanie przy listonoszu lub kurierze stanu przesyłki przed podpisaniem odbioru.
Staramy się zawsze pakować przesyłki z największą starannością i dbałością o ich bezpieczeństwo. Każda przesyłka jest zabezpieczona ochronnym opakowaniem bąbelkowym lub innymi formami zabezpieczeń.
W przypadku nie odebrania paczki z winy klienta, dodatkowymi kosztami naliczonymi przez Pocztę Polską lub firmę kurierską obciążany jest zamawiający.
Promocje
New Plus Proficiency
New Plus Proficiency
64,90 zł 39,99 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl